5% rabatu przy płatnościach kartami kredytowymi BOŚ

W Drewniaczku płacąc kartami BOŚ Banku otrzymasz 5% rabatu

 

Każdemu Klientowi płacącemu za zakupy w Drewniaczku za pomocą kart kredytowych BOŚ Banku dajemy 5 % rabatu na wszystkie produkty z naszej oferty. 


 

Aby uzyskać rabat, prosimy, przed złożeniem zamówienia, o poinformowanie nas mailem na adres drewniaczek@drewniaczek.eu o tym, że są Państwo Klientami BOŚ Banku oraz o przesłanie 6 pierwszych cyfr swojej karty typu charge lub kredytowej. Prześlemy Państwu 5% kod rabatowy tak szybko, jak to tylko możliwe.


 

Zapraszamy na zakupy!


 

 

 

Zawsze służymy pomocą przy wyborze idealnej zabawki dla Państwa dzieci. 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel