Zamówienia hurtowe

Oferta dla sklepów.

 

Jeśli chcieliby Państwo, aby produkty Drewniaczka znalazły sie również w Państwa sklepie, księgarni, klubiku, klubokawiarni, czy innej instytucji przyjaznej dzieciom, prosimy o zarejestrowanie się na stronie dystrybucja.smartoys.pl. Nadamy Państwu status hurtownika i będziecie Państwo mieli dostęp do cen oraz warunków współpracy hurtowej. 

 

Drewniaczek, czyli Smartoys spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. jest wyłącznym importerem na Polskę zabawek Plan Toys i Alex, Scribble Down, Crocodile Creek, Fiesta Crafts, Tyrrell Katz.

 

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Projekty indywidualne

Realizujemy projekty dla agencji reklamowych, w tym także projekty na indywidualne zamówienie Klienta, robione według zadanego przez Klienta wzoru. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

 

Oferta dla przedszkoli i żłobków

Przygotowujemy propozycje upominków dla przedszkoli i żłobków z okazji Mikołaja oraz Dnia Dziecka. Jeśli są Państwo Rodzicami organizującymi paczki dla dzieci, lub zarządzacie przedszkolem czy żłobkiem i chcielibyście otrzymać od nas ofertę na niesztampowe, mądre prezenty, które ucieszą Państwa pociechy, prosimy o kontakt. 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel