Blog

2019-06-30

Gry zręcznościowe dla dzieci marki Plan Toys

Gry zręcznościowe dla dzieci marki Plan Toys
Gry zręcznościowe – doskonałe by w dzieciństwie ćwiczyć spryt, zdolności manualne i matematyczne, spostrzegawczość i zręczność. Wszystkie te umiejętności przydadzą się w przyszłości.
2019-06-21

Dzień ojca - najfajniej jest zrobić coś wspólnie z tatą!

Zbliża się Dzień Ojca. Dla taty nie ma lepszego i bardziej wartościowego prezentu, jak czas spędzony ze swoją pociechą. Może kilka naszych propozycji okaże się dla Was ciekawą inspiracją.
2019-06-05

Zabawy w wodzie a może o wodzie? - Wybierzcie sami

Zabawy w wodzie a może o wodzie? - Wybierzcie sami
Niezależnie od tego, czy w wakacje pogoda dopisze czyt też nie, woda będzie tematem przewodnim wielu dziecięcych zabaw. Sprawdź nasze wodne propozycje.
2019-05-25

Pomysły na prezent dla chłopca i dziewczynki

Pomysły na prezent dla chłopca i dziewczynki

Nie masz pomysłu na prezent dla dziecka z okazji Dnia Dziecka, ostatnia chwila by zajrzeć do Drewniaczka, dzisiaj polecam kilka wybranych zabawek dla cchłopców i dziewczynek.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel