BAG-AGAIN

ilość znalezionych towarów: 5

Czy wiesz, ile produktów obecnie jest opakowanych w plastik?

Zastanawiałem się, czy byłoby możliwe uniknięcie tego. Im mniej plastiku znajduje się w moim domu, tym mniej trzeba poddać recyklingowi. Torebki wielokrotnego użytku i produkty wielokrotnego użytku są zawsze lepszą alternatywą niż jednorazowe. Jeśli opakowanie jest naprawdę potrzebne, użyj tkaniny, papieru lub szkła, ponieważ jest wykonane z surowców odnawialnych lub dlatego, że można je bez końca poddawać recyklingowi.

Właśnie dlatego zacząłem Bag-again® i wymyśliłem ekologiczną bawełnianą torbę na chleb. Dlaczego ekologiczna bawełna? Zdecydowanie jest to znacznie lepsze dla pracowników w przemyśle bawełnianym i dla natury. W Bag-again® możesz kupić wszystkie rodzaje toreb, które powinieneś wykorzystać do zmniejszenia ilości odpadów.

Przestańmy marnować czas, każdy mały gest pomaga.

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel