Dla dzieci do 1 roku

( ilość produktów: 137 )

Dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat poprzez zabawę. Dobór właściwych i mądrych zabawek jest kwestią niezwykle ważną dla rozwoju maluszka. Prezentowane przez nas zabawki posiadają certyfikaty i spełniają normy europejskie. Edukacyjne, mądre i estetyczne zabawki są idealnym prezentem dla każdego dziecka. W ofercie Drewniaczka znajdują się gryzaki, grzechotki, łańcuszki do wózków, bajki do słuchania z serii Bajki-Grajki, chodziki, pierwsze układanki, jak również zabawki do kąpieli i pacynki. 

 

Oferujemy najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka. Nasze zabawki nie tylko rozbawią Waszą pociechę, ale także zaspokoją ciekawość otaczającym światem. Wszystkie nasze zabawki dla rocznego dziecka wyróżniają się wspaniałą kolorystyką, niezwykle atrakcyjnymi formami, a co najważniejsze właściwościami zapewniającymi maluchom rozwijanie wyobraźni oraz naukę poprzez zabawę. Tylko u nas znajdziecie najbardziej odpowiedni prezent na roczek dla chłopca, jak i zachwycający prezent na roczek dla dziewczynki.

 

Nasze zabawki na roczek to najlepsza propozycja dla najmłodszych dzieci. Bezpieczne, wykonane z lekkich materiałów oraz pozbawione łatwych do połknięcia elementów – wspaniale dopełnią codzienność maluszka i dostarczą mu niesamowitych wrażeń. Aby sprostać oczekiwaniom najmłodszych i ich rodziców oferujemy atrakcyjne zabawki edukacyjne, interaktywne i do kąpieli. Oferujemy mięciutkie i delikatne przytulanki oraz efektowne pacynki na rękę, które świetnie dopełnią codzienne zabawy z dzieckiem.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel